Masz pytania? Napisz!

biuro@kidschool.pl

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 537 555 066

ul. Staszica 22, Komorniki (przy SP 1)

Pon - Sob, 08:00 - 19:00

Poznajmy się

O nas

„Wierzymy w to, że każde dziecko zasługuje na nowoczesną i efektywną edukację, która odbywa się w poszanowaniu dla czasu na zabawę, beztroskę i odpoczynek.”

Contact

+44 12 45 7878 996
+44 12 45 7878 996

About

Lectus nulla at volutpat diam ut venenatis tellus. Ultricies mi quis hendrerit dolor. Porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Centrum Edukacyjne Kidschool powstało po to, by spełniać marzenia dzieci i rodziców: marzenie o efektywnej edukacji na najwyższym poziomie oraz o czasie wolnym dla najbliższych.

Ponad 10-letnie doświadczenie w edukacji najmłodszych pozwoliło nam zrozumieć, że prawdziwie efektywna edukacja dzieci, która pozwala im osiągać ambitne cele, a jednocześnie pozostawia czas na zabawę i odpoczynek, jest możliwa. W jaki sposób udaje nam się to osiągnąć?

1. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych, licencjonowanych metod nauczania: Leo English, Leo Maniak, Edukido, których skuteczność jest potwierdzona osiągnięciami wielu Dzieci w całej Polsce. Z nauki angielskiego Metodą Leo English skorzystało już ponad 300 000 dzieci!

2. Opracowaliśmy autorską ŚCIEŻKĘ SUKCESU JĘZYKOWEGO naszego Małego Słuchacza, by każdy Rodzic miał pewność, że edukacja jego Dziecka jest w pełni zaplanowana i efektywna. Wszystkie dzieci, które przeszły naszą ścieżkę nauki angielskiego od czasu nauki wczesnoszkolnej do klasy 8-mej osiągają wyniki ponad 92% na Egzaminie Ósmoklasisty z języka angielskiego. (Dzieci zapisane do nas na ostatni rok przygotowań do Egzaminu uzyskują wynik ok 73%, a średnia krajowa to ok. 53%). Zobacz, czego nauczy się u nas Twoje Dziecko: (ZAŁĄCZNIK)

3. Oddajemy całym Rodzinom wolny czas: zajęcia w naszej szkole odbywają się zarówno przedpołudniami, jak i w godzinach popołudniowych, doprowadzamy Dzieci na nasze zajęcia w czasie świetlicowym, by Dzieci i Rodzice odzyskali wolne popołudnia i weekendy.

4. Do dyspozycji Rodziców oddajemy nowoczesne i wygodne narzędzia do monitorowania postępów Dziecka i treści zajęć. Dzięki nim Rodzic wie, jakie postępy robi jego dziecko oraz co aktualnie dzieje się na zajęciach, a wszystko w wygodnej i ultraszybkiej formie.

5. Dbamy o to, by wspierać Rodziców we wszystkich aspektach wychowania: organizujemy kursy i imprezy dla Dzieci, edukujemy Rodziców. Dzieci mogą uczyć się u nas angielskiego, metod efektywnej nauki, zorganizować urodziny dla przyjaciół i spędzić niezapomniane wakacje. Wszystko w jednym miejscu, w znanym otoczeniu, nie musisz już szukać.

Lekcje pokazowe

Wiesz o tym, że Twoje dziecko zasługuje na prawdziwie nowoczesną edukację?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem: my porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.